Rozstrzygnięcie konkursu ,,Literackie Pejzaże”

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Literackie Pejzaże” w Warsztacie Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie

W dniu 23 października 2020 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego Osób Niepełnosprawnych  "Literackie Pejzaże" z udziałem kadry i podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie, którego Organizatorem jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie. Hasło tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu ,,Z Fryderykiem po muzycznym świecie”, nawiązywało do obchodów Roku Fryderyka Chopina. Każda zgłoszona do konkursu praca zachwyciła, nie tylko jury konkursowe, oryginalnością i pomysłowością oraz techniką i estetyką wykonania. Podsumowanie III edycji konkursu odbyło się w niezwykle urokliwej jesiennej scenerii przed budynkiem Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie. Przedstawiciele biblioteki  wręczyli autorom wszystkich prac pamiątkowe dyplomy i upominki. I tak, jak twórczość muzyczna Fryderyka Chopina sięga najwyższych muzycznych wyżyn, tak wszystkie prace plastyczne niezwykle utalentowanych podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie sięgają najwyższych artystycznych wyżyn. Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie zachwyceni i zdumieni artystycznym talentem wszystkich uczestników konkursu kierują serdeczne podziękowania Kierownictwu, Kadrze i Podopiecznym  Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie za udział w III Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych ,,Literackie Pejzaże”.