Literackie Pejzaże 2020

Z Fryderykiem po muzycznym świecie

Z dniem 1 lipca 2020 roku Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie ogłasza III edycję Konkursu Plastycznego Osób Niepełnosprawnych ,,Literackie Pejzaże”. Temat III edycji konkursu ,,Z Fryderykiem po muzycznym świecie” nawiązuje do obchodów, w 2020 roku, 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, polskiego pianisty i jednego z najważniejszych polskich kompozytorów w historii powszechnej jednocześnie najwybitniejszych kompozytorów romantycznych. Inspiracją do wyrażenia, dowolną formą przekazu plastycznego, osobistych przeżyć i emocji, będą fragmenty utworów literackich o Fryderyku Chopinie oraz fragmenty muzycznych utworów fortepianowych skomponowanych przez Fryderyka Chopina. Bibliotekarze Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie!!!

REGULAMIN LITERACKIE PEJZAŻE 2020