Dzień Rodziny w Tyśmienicy

W dniu 1 czerwca 2018 roku odbył się w Tyśmienicy Dzień Rodziny. To lokalne święto dzieci, ich rodziców i dziadków wpisało się na stałe w kalendarz imprez społeczności uczniów i nauczycieli ze szkoły w Tyśmienicy. Na spotkaniu w szkole a później na placu szkolnym nie mogło zabraknąć wielu atrakcji. Była część artystyczna w wykonaniu dzieci tych najmłodszych i nieco starszych, zabawy zręcznościowe i integrujące oraz ognisko z kiełbaskami. Współpracująca ze miejscową szkołą Filia Biblioteczna w Tyśmienicy również włączyła się w przebieg imprezy. Pani Małgosia, bibliotekarka z Tyśmienicy, zatroszczyła się o wiele niespodzianek w tym szczególnym dniu. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu możliwe było spotkanie z Panią Anią, członkinią średniowiecznego bractwa rycerskiego z Parczewa oraz liczne, pomysłowo opracowane, konkursy i zabawy sportowe.