Gdzie poezji słychać dźwięk…

W dniu 14 marca 2018 roku w Czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie odbyło się spotkanie z cyklu: ,,Literackie popołudnia z biblioteką”,  skierowane do członków Koła Regionalnego Seniorów w Parczewie.  Podczas wyjątkowego popołudniowego spotkania z lokalnym bardem, poetą, kompozytorem i wokalistą duetu muzycznego Kai i Laura, z Panem Marcinem Danielem Kowalczykiem zaprezentowana została jego dotychczasowa twórczość jak również promocja nowego tomiku wierszy  pt.: „Światło trzech słońc”.

Z publicznością o poecie i jego twórczości rozmawiał Dyrektor MGBP w Parczewie Pan Marian Kowalski. Całość spotkania dopełnił mini recital poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu  Kai i Laura w składzie: Pana  Marcin Daniel Kowalczyk i Pani Anna Kuliczanka. Podczas niego uczestnicy spotkania mogli posłuchać najnowszych utworów formacji Kai i Laura jak również i wcześniejszych. Popołudnie pełne literackich wrażeń i doznań dopełniły rozmowy uczestników spotkania z artystami.

Spotkanie zorganizowano w ramach obchodów Światowego Dnia Poezji.