Wiersze na każdą pogodę

W dniu 14 czerwca 2017 roku bibliotekarze MGBP w Parczewie odwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie z przygotowanym programem pt.: „Wiersze na każdą pogodę”. Podczas spotkania prezentowano rymowanki z humorem poprawiające nastrój. W czytanych wierszach można było znaleźć wesołe słoneczne żabki, magiczne ludziki oraz smaczne przekąski na każdą porę roku. Bibliotekarze wystąpili w specjalnie przygotowanych strojach wyzwalających we wszystkich uczestnikach, radość i uśmiech. Uczestnicy spotkania mieli możliwość wcielić się w prowadzących i przeczytać jeden z wybranych wierszy. Było to dla nich bardzo inspirujące i niezapomniane doświadczenie.