KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

W czerwcu w Filii Bibliotecznej w Przewłoce odbył się konkurs pięknego czytania ''Książki naszych marzeń'' dla dzieci ze szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz zachęcenie innych dzieci do czytania książek.

W konkursie udział wzięło 10 osób od klasy pierwszej do szóstej . Zwycięzcą został uczeń klasy pierwszej Artur Bielecki drugie miejsce zajęła uczennica klasy trzeciej Karolina Abramowicz a,

trzecie Aleksandra Wilczyńska z klasy szóstej. Wszyscy uczestnicy w nagrodę dostali piękne książki oraz słodycze . Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do do następnych konkursów.