Karnawałowe ostatki w Przewłoce

Na jednym z zimowych spotkań w Filii Bibliotecznej w Przewłoce im. J. Moniuk kobiety postanowiły zakończyć tegoroczny karnawał na wesoło. Chętnych do zabawy było dużo , ale im bliżej było do zabawy chętnych ubywało. Postanowiono jednak , że mimo trudności zabawa odbędzie i organizatorzy pokażą innym, że starsze pokolenie też może się wesoło bawić.

W ostatnią sobotę karnawału chętni do zabawy spotkali się w Wiejskim Centrum Kultury w

Przewłoce . Impreza była wspaniała , stoły uginały się od jedzenia, a tańcom nie było końca.

W następnym roku zaplanowana też jest zabawa z nadzieją, że chętnych będzie o wiele więcej.