Wizyta przedszkolaków w bibliotece

W piątkowe przedpołudnie 29 stycznia  bibliotekę odwiedziła grupa najmłodszych przedszkolaków, z zaprzyjaźnionego z biblioteką, Przedszkola Nr 2 im. Janusza Korczaka w Parczewie. Dla większości przedszkolaków było to pierwsza w życiu wizyta w bibliotece. Biblioteka to dla nich miejsce trochę tajemnicze i magiczne. Jednak po pierwszej wizycie można szybko się przekonać, że w bibliotece można mile i przyjemnie spędzić wolny czas. Ciekawość i zainteresowanie wśród dzieci budziły regały z mnóstwem kolorowych książek i czasopism, sympatyczne pluszaki, zabawki oraz sprzęty multimedialne. Mamy nadzieję , że krótki co prawda pobyt w takim miejscu, jak biblioteka zaowocuje pozytywnie w przyszłej edukacji maluszków z przedszkola.