Lawendowo w bibliotece

W dniu 9 października 2015r. w Czytelni MGBP odbyło się  kolejne spotkanie biblioteczne .  Panie  z zaprzyjaźnionej z biblioteką grupy miłośników i przyjaciół biblioteki  wymieniały doświadczenia na temat ziół i ich zastosowania . Tematem przewodnim była ,,Lawenda’’ , której oczywiście nie mogło zabraknąć na stole . Dyskusja oparta była na książkach - poradnikach  takich jak : ,, Zioła z apteki natury ‘’oraz ,, Księga zdrowia : Ziołowa apteka natury’’. Nie wszyscy zdają sobie sprawę jak niezwykłe są skarby natury, jak można wykorzystać zioła w lecznictwie, oraz w kuchni. Mamy nadzieję że zdobyta wiedza na ten temat  przyda się w codziennym życiu.