PISANKI SERCU MIŁE

W dniu  27 marca  2015 w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy odbyły  się zajęcia dla uczniów, których celem było zapoznanie dzieci ze zwyczajami wielkanocnymi. Dzieci nie tylko poznały najważniejsze zwyczaje związane z Wielkanocą,  ale również wykonywały pisanki  wykorzystując do tego: bibułę, włóczkę, płatki jęczmienne, ryż, kaszę, kolorowe cekiny i wstążki. Młodsze dzieci kolorowały rysunki, które można podziwiać na wystawie w bibliotece. Podczas spotkania było rodzinnie i wesoło. Część prac dzieci zabrały do domu, by świątecznie przyozdobić  swoje stoły i koszyczki. Nie zabrakło również miłośników gier komputerowych, którzy systematycznie i z wielką radością odwiedzają bibliotekę.