Wyróżnienie dla biblioteki

W dniu 14 lutego 2015 roku Miejsko – Gminna Biblioteka  Publiczna w Parczewie wzięła udział w IV Integracyjnym Balu Charytatywnym, zorganizowanym przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Parczewie. Spotkanie odbyło się w Sali Weselnej JARMUŁ. Wszystkich gości powitała Pani kierownik Warsztatu Elżbieta Zielińska-Gomółka. Po części artystycznej przygotowanej przez podopiecznych  WTZ nastąpiło wręczenie statuetek ,,Przyjaciel Warsztatu ‘’ w różnych kategoriach  za zaangażowanie w działania Warsztatu w roku 2014. Nasza placówka została nagrodzona statuetką w kategorii ,,Współpraca’’. Jesteśmy  bardzo dumni z tego wyróżnienia. Cieszymy się ze współpracy z tak zacnymi ludźmi, jakimi są uczestnicy Warsztatu, oraz cała kadra WTZ na czele z Panią Kierownik.