Rozstrzygniecie konkursu ,,Literackie Pejzaże” w Laskach

Rozstrzygniecie konkursu ,,Literackie Pejzaże” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Laskach

W dniu 23 października 2020 roku miał miejsce  uroczysty finał III edycji Konkursu Plastycznego Osób Niepełnosprawnych  "Literackie Pejzaże" pod hasłem "Z Fryderykiem po muzycznym świecie" w Środowiskowym Domu Samopomocy w Laskach, zorganizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Parczewie. Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie przekazali, na ręce Pani Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Laskach, pamiątkowe dyplomy i upominki  dla laureatów konkursu. Ponadto Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie zachwyceni i zdumieni artystycznym talentem wszystkich uczestników konkursu składają serdeczne podziękowania Kierownictwu, Kadrze i Podopiecznym  Środowiskowego Domu Samopomocy w Lasach za udział w III Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych ,,Literackie Pejzaże”.