Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

w Parczewie

VII Ogólnopolski Konkurs Literacki

,,Pod Poetyckim zawołaniem Rocha Sęczawy”

Już 25 czerwca 2020 roku na łamach strony internetowej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie zostaje ogłoszona VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy”. Regulamin konkursu oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu na potrzeby organizacji wyżej wymienionego konkursu literackiego podany zostaje w załącznikach. Wszystkich miłośników słowa pisanego zainteresowanych uczestnictwem w konkursie serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac.

Materiały do pobrania pdf:

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

Regulamin VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego POD_POETYCKIM ZAWOŁANIEM ROCHA SĘCZAWY Parczew 2020

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie,ul. 11 Listopada 62, tel: +48 833 551 244