VII Ogólnopolski Konkurs Literacki

,,Pod Poetyckim zawołaniem Rocha Sęczawy”

Już 25 czerwca 2020 roku na łamach strony internetowej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie zostaje ogłoszona VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy”. Regulamin konkursu oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu na potrzeby organizacji wyżej wymienionego konkursu literackiego podany zostaje w załącznikach. Wszystkich miłośników słowa pisanego zainteresowanych uczestnictwem w konkursie serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac.

Materiały do pobrania pdf:

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

Regulamin VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego POD_POETYCKIM ZAWOŁANIEM ROCHA SĘCZAWY Parczew 2020

Informacja Organizatora – Pomysłodawcy VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy”

W związku z uszczupleniem budżetu Gminy Parczew, które zostało spowodowane pandemią COVID-19, nie otrzymaliśmy środków na sfinansowanie tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy”. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem w poprzednich latach postanowiliśmy jednak ogłosić jego kolejną edycję. W tym roku przewidujemy dyplomy i nagrody rzeczowe, które zotaną przesłane laureatom pocztą. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac.

Marcin Daniel Kowalczyk

organizator-pomysłodawca konkursu