Przedszkolaki w bibliotece

W dniach 04, 05, 06 lutego 2019 roku Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną  w Parczewie odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka  w Parczewie. Dzieci podczas lekcji bibliotecznej dowiedziały się jak stać się czytelnikiem biblioteki i jak dbać o książki. Z wielką radością oglądały kolorowe ilustracje książkowe i chętnie słuchały Pani bibliotekarki opowiadającej o bibliotece. Dzieci ze starszej grupy zwiedziły też wypożyczalnię dla dorosłych oraz czytelnię. Wypada mieć nadzieję, że przedszkolaki zapamiętają ten krótki pobyt w bibliotece i będą ją odwiedzać z rodzicami jako aktywni czytelnicy.