O książce w dniu jej święta

W czwartkowe popołudnie, 26 kwietnia 2018 roku, Oddział dla Dzieci MGBP w Parczewie odwiedzili Podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Parczewie. Pracownicy biblioteki przygotowali dla nich spotkanie czytelnicze z okazji Światowego Dnia Książki. Można śmiało powiedzieć, że to dzień imienin książki obchodzony na całym świecie. Danie główne serwowane tego popołudnia to oczywiście książki, w różnych odsłonach, oraz ich czytanie i przeglądanie przy pomocy Pani bibliotekarki. Dodatek do imieninowych książkowych przysmaków stanowiły rozmowy z zaproszonymi, tego dnia do biblioteki, młodymi gośćmi. Wielkie dzięki za odwiedziny. Dziękują bibliotekarze w imieniu własnym i oczywiście w imieniu książek.