Salon Bajkowej Kredki

Na Stadionie Miejskim w Parczewie, w dniu 4 czerwca 2017 roku odbył się Festyn Rodzinny, w który włączyli się także Pracownicy MGBP w Parczewie. W tym roku dla dzieci przygotowano specjalny program pt. ,,Salon Bajkowej Kredki". Na dzieci czekało wiele kredkowych atrakcji. Pracownicy Biblioteki zaskoczyli wszystkich nietypowym przebraniem – kolorowej kredki. Dzieci bardzo chętnie chciały zrobić sobie zdjęcie z kolorowymi, magicznymi kredkami. Do kolorowania przygotowany został specjalnie na tę okazję plakat gigant przedstawiający bajkowy świat kredki, autorstwa stażysty biblioteki Pana Pawła. Na maluchy czekały także kolorowanki z  ulubionych postaci z bajek, jak Kopciuszek, Smerfy czy Mała Syrenka. W trakcie trwania festynu na scenie odbyły się też bajkowe konkursy. Dzieci wiedzą z bajek wykazały się znakomicie a na uczestników czekały wspaniałe książkowe nagrody.