Popołudnie z magiczną kredką…

W minioną niedzielę, 12 marca 2017 roku,  w Publicznym Gimnazjum w Parczewie odbyło się uroczyste świętowanie Dnia Kobiet zatytułowane Kobieta jest miłością. Panie mogły korzystać z wielu różnorodnych atrakcji. Natomiast dla dzieci zorganizowano kącik zabaw. Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie również włączyli się w to lokalne przedsięwzięcie.  Pod hasłem: ,,Kredki i papier to fajna sprawa z nimi  jest zawsze udana zabawa”, przygotowali bajkowe stanowisko kredkowe oraz warsztaty robienia tulipanów z papieru – origami. Dzieci chętnie odwiedzały biblioteczne stanowisko, rysując i kolorując, tworzyły papierowe kwiaty, ale przede wszystkim świetnie się przy tym bawiły.