Zimowe popołudnia w bibliotece

Zimą więcej  czasu przebywa się w pomieszczeniach .  W związku z tym , nasza biblioteka oferuje dzieciom i młodzieży różne atrakcje  takie jak : bajki i filmy  dobierane do odpowiedniej grupy wiekowej , zajęcia komputerowe pod okiem bibliotekarza.  Dla chętnych proponujemy  nowoczesne  a zarazem edukacyjne gry planszowe (  ,, Kalambury’’ , ,, Wiem co jem’’ ) , oraz mega – kolorowanki  ,, Księżniczki ‘’, ,, Farma ‘’ do zajęć w grupach.  Dla najmłodszych proponujemy książki - zabawki ,  małe kolorowanki :  ,, Koloruj według liczb’’ , ,, Rysuj z Maluchem , a także pluszaki- przytulanki.  Zapraszamy wszystkich chętnych.