Nieprzemijający czas…

Nieprzemijający czas… Prace i pasje Apolinarego Nosalskiego to niezwykle wymowny tytuł wystawy medialnej poświęconej twórczości literackiej regionalisty Królewskiego Miasta Parczew, Apolinarego Nosalskiego. Wystawa medialna powstała w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Parczewie i składa się z 46 slajdów, na których przedstawiono dorobek prozatorski i poetycki literata, wydawnictwa krajowe i zagraniczne oraz  pamiątki i miejsca związane z osobą Apolinarego Nosalskiego. Premierowy pokaz wystawy wraz z jej omówieniem odbył się w dniu 3 czerwca 2015 roku, w Parczewskim Domu Kultury podczas Konkursu Recytatorskiego Nasi Literaci.

Wystawę Medialną Nieprzemijający czas… Prace i pasje Apolinarego Nosalskiego przygotowano w ramach obchodów:  Zrodzony dla słowa… 2015. Rok Apolinarego Nosalskiego.