PROPOZYCJE NA FERIE W BIBLIOTECE 2015

Oddział dla Dzieci przy MGBP w Parczewie

zaprasza do spędzenia ferii zimowych w bibliotece pod hasłem:

'' Od zimy do lata w towarzystwie śpiewającego skrzata ''

Dzień

Temat zajęć

Poniedziałki

Słuchanie piosenek dla dzieci odtwarzanych z płyt

CD.

Wtorki

Oglądanie filmu '' DORA '' w okularach 3D.

Środy

Zabawy dla maluchów w Multimedialnej Przestrzeni Dziecięcej,

( układanie klocków LEGO i innych gier ).

Czwartki

Oglądanie filmu '' DINO MAMA '' w okularach 3D.

Piątki

Słuchanie melodii z płyt CD,

Zabawy na komputerach, na grach zainstalowanych dla dzieci.

Czytelnia MGBP zaprasza wszystkich miłośników Internetu na zajęcia komputerowe w

,, Czytelni  Multimedialnej ‘’ w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00.

Dla chętnych proponujemy przegląd czasopism, oraz bogato ilustrowanych albumów.

Ferie zimowe w Filii Bibliotecznej im. J. Moniuk w Przewłoce

W tym roku Filia Biblioteczna w Przewłoce  na czas ferii zimowych zapewni dzieciom wspaniałe atrakcje. Jedną z nich jest wycieczka dzieci  do Miejsko -Gminnej Biblioteki  Publicznej w Parczewie.  Celem wycieczki jest zwiedzenie biblioteki w Parczewie oraz obejrzenie filmów 3D  w bibliotece . Wycieczka przewidziana jest na 12 lub 13 lutego.

Następną atrakcją jest Choinka, zorganizowana wspólnie z Radą Sołecką i Wiejskim Centrum

Kultury w Przewłoce dla dzieci spędzających ferie zimowe w Przewłoce. Planowana jest zabawa,

paczki dla dzieci, skromny poczęstunek oraz różne gry i zabawy. Choinka zaplanowana jest na 5 lutego.

Tłusty czwartek w bibliotece ( 12 luty). W tym dniu każde dziecko,  które odwiedzi bibliotekę dostanie

pączka , oprócz pączków będą też gofry,  które będą robione  w bibliotece.

Przewidywane są też zajęcia plastyczno - techniczne , polegające na wykonywaniu  kwiatów z bibuły, oraz różnych figurek  z masy solnej.

Dzieci  będą też mogli bez ograniczeń korzystać z komputera.

Zapraszamy wszystkie dzieci do biblioteki.

Ferie zimowe w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy

Filia Biblioteczna w Tyśmienicy przygotowała ciekawe propozycje na spędzenie Ferii zimowych w bibliotece. Zajęcia będą odbywać się w godz.12.00-15.00

Środa 04.02.2015

,, Po prostu koci świat”- Kocie maski na bal karnawałowy.

Czwartek 05.02.2015

Akademia małych odkrywców - ciekawostki dotyczące kultury, sztuki, przyrody, geografii i historii poszczególnych państw.

Piątek 06.02.2015

Ferie z grami planszowymi -zabawa dla babć, dziadków i wnuków.

Środa 11.02.2015

Nuda nie dla Nas- zimowe zabawy z książką. Konkurs pięknego czytania.

Czwartek 12.02.2015

Wycieczka do Dziecięcej Przestrzeni Multimedialnej w MGBP w Parczewie. Seanse filmowe 3D.

Piątek 13.02.2015

Walentynki w bibliotece - tworzenie kartek Walentynkowych. Zajęcia multimedialne.

Serdecznie zapraszamy na zimowe zajęcia biblioteczne !!!