Dzień rodziny w Tyśmienicy

Rok 2013 jest Rokiem Tuwima , co skłania do przypomnienia jego twórczości. W związku z tym w dniu 3 czerwca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Tyśmienicy odbył się  ,,Dzień Rodziny ‘’. Rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły, przy współpracy z Filią  Biblioteczną , oraz szkołą przygotowali inscenizację „ Rzepki’’ Juliana Tuwima . Uczestnicy przedstawienia wystąpili  w pięknych, kolorowych strojach, przedstawiających postacie występujące w wierszu. Rodzice wykazali się talentem aktorskim, nie okazując przy tym tremy  i zdenerwowania. Z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role, sprawiając swoim pociechom wielką radość. Przedstawienie  bardzo się podobało i nagrodzone zostało wielkimi brawami . Nie ma nic piękniejszego od uśmiechu dziecka.