Bibliotekarze na Jarmarku Jagiellońskim

Już od kilku lat w królewskim mieście Parczewie w czasie wakacji odbywa się Jarmark Jagielloński. W tym roku miało to miejsce w bardzo upalną niedzielę, 8 lipca 2012 roku. Na jarmark przybyło wielu wystawców, głównie twórców rzemiosła ludowego, którzy promowali swoje wyroby. Bibliotekarze MGBP w Parczewie również byli na jarmarku, jest to już tradycją biblioteki. Tym razem, na potrzeby Jarmarku Jagiellońskiego, przygotowano stoisko Punktu Informacji Turystycznej, funkcjonującego przy bibliotece. Kolorowe foldery, pocztówki, plany miasta, promujące piękno przyrody Parczewa i okolic a także prezentujące jego historię i teraźniejszość, trafiły do rąk zainteresowanych osób, głównie turystów, którzy licznie przybyli na tegoroczny jarmark.