Nowości książkowe w bibliotece

W ostatnim czasie zakupiliśmy nowe książki , które mamy nadzieję zachęcą czytelników do częstszego odwiedzania naszej biblioteki. Są to jedne z najnowszych pozycji ukazujących się na rynku księgarskim. Do zbiorów biblioteki trafiła m.in. książka pt.” Danuta Wałęsa. Marzenia i  tajemnice.’’ Jest to bardzo osobista, szczera opowieść byłej prezydentowej o życiu, rodzinie i politycznych przemianach.  Zakupione również zostały powieści m.in. takich autorów jak : N. Roberts, R.P. Evans, M. Nurowska, M. Kalicińska . Nie zapomnieliśmy też o młodzieży , która ma swoje zainteresowania  książką, dobierając literaturę dla tej grupy wiekowej. Do czytelni trafiły bogato ilustrowane albumy i atlasy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej placówki.