Get Adobe Flash player

b_150_100_16777215_00___images_artykuly_2018-01-0401_001.jpgW dniu 4 stycznia 2018 roku w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy odbyło się spotkanie o charakterze prozdrowotnym, promujące literaturę popularnonaukową. Na to spotkanie do tyśmienickiej książnicy przybyły kobiety z Lasek, miejscowości sąsiadującej z Tyśmienicą. Panie oglądały bibliotekę i zapoznały się z jej księgozbiorem. Następnie, w miłej atmosferze,  odbyła się dyskusja na temat zdrowia. Panie próbowały znaleźć odpowiedź na postawione, na wstępie spotkania, pytanie. A konkretnie, jaki wpływ na zdrowie człowieka ma odżywianie. Biblioteczną dyskusję  prowadzono w oparciu o książki  ,,Ukryte terapie" oraz  ,,Historia wewnętrzna". Następne spotkania z literaturą popularnonaukową w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy zaplanowano już niebawem.