Podróż do krainy baśni

Wzorem ubiegłych lat  na Stadionie Miejskim w Parczewie w dniu 5 czerwca 2016r.  odbył się Festyn Rodzinny,  w który włączyli się także Pracownicy MGBP w Parczewie. Specjalnie przygotowany na tę okazję program pt. ,,Podróż do krainy baśni’’ okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.  Wszystkie przeprowadzone konkursy i  konkurencje zostały przyjęte przez dzieci z wielkim entuzjazmem. Szczególnie dużo radości i zabawy dostarczyły przebierania w stroje postaci z różnych bajek. Baśniowy  korowód przeszedł przez cały stadion zachęcając uczestników festynu do wspólnej zabawy. Baśniowe postacie częstowały dzieci słodyczami . Uczestnicy wszystkich konkursów i konkurencji otrzymali cenne nagrody . Piękna pogoda towarzyszyła całej imprezie .