Cuda, cuda ogłaszają…

W czwartkowe przedpołudnie, 14 grudnia 2017 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas w Parczewie odbyło się przedświąteczne spotkanie z uczestnikami WTZ. Boże Narodzenie to czas szczególny, wypełniony wielkim oczekiwaniem, miłością ciepłem  i związanymi z tym świętem tradycjami. Podczas grudniowej biblioterapii pracownicy MGBP  w Parczewie przybliżyli swym słuchaczom tradycję związane z obchodami świąt Bożego Narodzenia, zwracając uwagę na to, iż najistotniejszym punktem przeżywania owych świąt jest Wigilia Bożego Narodzenia. W prezentacji o Bożym Narodzeniu  uczestnicy dowiedzieli się jakie są zwyczaje i obrzędy, funkcjonujące w polskiej kulturze ludowej.  Na zakończenie spotkania wszystkich uczestników czekała miła słodka niespodzianka od bibliotecznego Świętego Mikołaja.