Książka na udane wakacje

W wakacyjne przedpołudnie, dnia 24 lipca 2019 roku,  bibliotekarze z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie odwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie. Podczas biblioterapii, uczestnicy warsztatu przenieśli się w niezwykły świat książek, idealnych na udane wakacje, które zaprezentowały Panie bibliotekarki. Każdy  uczestnik, podczas spotkania, mógł znaleźć coś interesującego w swym ulubionym gatunku literackim. Czas wakacji to czas odpoczynku, poznawania nowych przyjaciół i niezapomnianych podróży, w które mogą przenieść także książki. Z koszyka pełnego literatury zostały zaprezentowane biblioteczne nowości książkowe. Choć wakacje trwają tak krótko, wakacyjny odpoczynek z książką to wspaniała sprawa.