Sprawozdanie z wakacji 2014 w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy

Wakacyjne spotkania 2014 w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy wypełnione były różnymi formami zabawy. Biblioteka na czas wakacji stała się kolorową bajkową krainą. Jedną z propozycji był konkurs na ,,Najpiękniejszego motyla”. Prace te wzbogaciły wystawę biblioteczną. Kolejną atrakcją było malowanie kredą na asfalcie. Zajęcie to, sprawiło dzieciom ogromną frajdę. Podczas spotkań literacko-plastycznych, uczestnicy wykonywali prace na dowolny temat a także dyskutowali o najpiękniejszych baśniach i historiach bohaterów książkowych m.in. Muminka,Włóczykija i panny Migotki. Starsi czytelnicy korzystali z propozycji filmowych oraz bezpłatnego dostępu do Internetu. Dużym zainteresowaniem  cieszyły się gry komputerowe. Organizowane były również gry i zabawy na dworze.  Dzieci, za tak wspaniałą zabawę zostały nagrodzone upominkami. Zapraszamy chętnych na powakacyjne zajęcia w bibliotece.