Get Adobe Flash player

b_150_100_16777215_00___images_artykuly_2017-11-1201_001.jpg   Chwile szczególnej radości i wzruszenia przeżyli Pensjonariusze Domu Opieki Społecznej  w Tulnikach. Otóż w niedzielne popołudnie, 12 listopada 2017 roku, specjalnie dla nich zaśpiewali członkowie Zespołu Wokalnego ”Tyśmienica”. Koncert miał niezwykle rodzinny  i zarazem bardzo kameralny charakter. Zespół wykonał piosenki przepełnione duchem krzepiącego słowa oraz melodii pełnych miłości i nadziei. Przedzierające się, przez zachmurzone niebo, promienie słońca coraz jaśniej rozświetlały nie tylko jesienny krajobraz. Rozświetlały również pensjonariuszy. Wniosły w ich serca pełnię blasku, światła, nadziei, sił   i mocy potrzebnej do dalszej egzystencji. Spotkanie z grupą pensjonariuszy to także nowe doświadczenie zawodowe dla Pracowników MGBP w Parczewie, którzy uczestniczyli w tej cennej i potrzebnej inicjatywie kulturalnej.