FERIE ZIMOWE 2015 W TYŚMIENICY

W Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy w czasie ferii zimowych odbywały się różnorodne zajęcia i warsztaty przygotowane  z myślą o najmłodszych. Dwa tygodnie zimowego odpoczynku od nauki upłynęły pod znakiem doskonałej zabawy. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach plastycznych i literackich. Były to: maska karnawałowa, gry planszowe i komputerowe, kartka  walentynkowa oraz akademia młodych odkrywców na której dzieci mogły zaobserwować za pomocą doświadczenia, jak powstaje wulkan lub wir wodny. W ostatnim dniu naszych spotkań odbyła się wycieczka do Dziecięcej  Przestrzeni  Multimedialnej w MGBP w Parczewie. Ponadto  dzieci i młodzież chętnie korzystały ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Tegoroczne ferie przebiegły w miłej i rodzinnej atmosferze. Dzieci chętnie przychodziły na zajęcia, których zaletą była ich wielka różnorodność. Przez całe ferie zimowe bibliotekę odwiedziło 93 osoby.