ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W TYŚMIENICY

Mały, puchaty i taki z łatką, 25 listopada swoje święto obchodzi  najmilsza zabawka i niezastąpiona  przytulanka – Pluszowy Miś. Dlatego Filia Biblioteczna w Tyśmienicy przygotowała z tej okazji spotkanie z dziećmi. Uczestniczyły w nim nie tylko dzieci z oddziału przedszkolnego ale również starsze dzieci.

W trakcie imprezy przedstawiono historię powstania Pluszowego Misia. Dzieci uczestniczyły w quizach, zgadywankach, układaniu puzlii, malowaniu wizerunku misia z zasłoniętymi oczyma. Zatańczyliśmy również taniec dla misiów z okazji ich święta jak również wszyscy uczestnicy złożyli przyrzeczenie dotyczące szanowania pluszaków.