Przedszkolaki w bibliotece w Tyśmienicy

W dniu 16.09 dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Tyśmienicy, po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę. Z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem, poznały zasady wypożyczania książek, a także zachowania się w bibliotece. Wszystkim dzieciom spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały.

Spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się bez głośnego czytania. Dzieci wysłuchały opowiadań: ,,Jestem przedszkolakiem” ,,Sprzątam po zabawie - dobre wychowanie’’ ,,O wilku, który trafił do baśniowego lasu” oraz ,,Dzielny wóz policyjny”. Przedszkolaki, wykonały piękne ilustracje, jak również zainteresowały się grami planszowymi.

Żegnając się zapewniły, że przyjdą ponownie ze swoimi rodzicami, aby zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książkę. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze, a przede wszystkim umożliwiło dzieciom bezpośredni kontakt z książką.