Bajeczny Dzień Dziecka w bibliotece

Pierwszego czerwca Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie powitała gości ze Szkoły Podstawowej  Nr 1 w Parczewie z klas I ,, B,, oraz III ,,A’’, wraz ze swoimi  Paniami  Ewą i Dorotą . Obchodzono  wspólnie Dzień Dziecka . Ten radosny czas obfitował w atrakcje takie jak : zwiedzanie czytelni , wypożyczalni dla dorosłych następnie  Dziecięcej Przestrzeni Multimedialnej , w której dzieci mogły się wyluzować przy oglądaniu filmu ,, Smurfy’’ .  W trakcie pobytu dzieci zostały poczęstowane słodkościami . Ten radosny czas spędzony w bibliotece mamy nadzieję , że dzieci zapamiętają na długo co widać  na załączonych fotografiach.