Konkurs literacki rozstrzygnięty…

W dniu 17 listopada 2017 roku odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy”. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Parczewa, Pan Paweł Kędracki. Pomysłodawcą  i inicjatorem  IV edycji konkursu był Pan Marcin Daniel Kowalczyk – parczewski poeta, kompozytor, bard a organizatorem była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie.  Zaproszonych gości  powitał p.o. Dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie, Pan Marian Kowalski. Następnie Jury Konkursowe odczytało protokół podsumowujący konkurs literacki oraz zaprezentowało  nagrodzone prace konkursowe, w kategoriach poezja i proza. Spotkanie uświetnił recital poetycki zespołu ''Des Cartes'', w osobach: Anny Kuliczanki oraz Marcina Daniela Kowalczyka.