Nadszedł czas lekcji bibliotecznych…

Na przełomie miesięcy października i listopada do MGBP w Parczewie przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Władysława Jagiełły. Bibliotekarze zorganizowali dla nich lekcje biblioteczne,  przybliżając im zasady funkcjonowania biblioteki i jej działalność. Uczniowie zwiedzili Czytelnię, Wypożyczalnię dla Dorosłych oraz Oddział dla Dzieci. Mieli okazję zapoznać się z pracą bibliotekarza. Dowiedzieli się, jak mogą zostać czytelnikiem biblioteki, jak  wyszukiwać książek w katalogu oraz  jak je wypożyczać. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszystkim uczniom, tym młodszym i nieco starszym, spodobała się bardzo wizyta w bibliotece. Obiecali, że na pewno do niej wrócą.