Wspomnienie wakacji w Przewłoce

Wakacje w Filii Bibliotecznej im. Józefy Moniuk w Przewłoce przeszły już do historii.

Wakacje, wakacje i po wakacjach, tak mówiły dzieci na zakończenie letniego wypoczynku w Filii Bibliotecznej w Przewłoce. Szkoda, że tak szybko minęły. Na szczęście pozostały wspomnienia  i zdjęcia, na których widać co się działo podczas wakacji. Były różne gry i zabawy , pieczenie gofrów, malowanie kredą na chodniku. Nie mogło obejść się bez czytania książek, a na zakończenie wakacji zorganizowano ognisko i pieczono w nim kiełbaski. Teraz już tylko pozostało miło je wspominać i z tęsknotą oczekiwać do następnych wakacji.