Zimowe szaleństwa nie tylko z książką w Przewłoce

Filia Biblioteczna w Przewłoce to nie tylko miejsce, gdzie można wypożyczyć książkę. To również miejsce, w którym można radośnie i przyjemnie spędzić czas ferii zimowych. Odpocząć, zrelaksować się i nabrać nowych sił do wielu szkolnych obowiązków. Wszyscy uczestnicy bibliotecznych zajęć i zabaw mogli codziennie liczyć na mnóstwo ciekawych atrakcji. tu poczytać, porysować, pograć w różne gry planszowe i korzystać z komputera oraz gier interaktywnych. Jednak największą atrakcją tych ferii był kulig zorganizowany wspólnie z Wiejskim Centrum Kultury w Przewłoce. Tradycyjnego konia zastąpił ciągnik, za to sanie były prawdziwe i bardzo duże. Pogoda także dopisała. Dzieciaki po kilka razy korzystały z przejażdżki, niektóre pierwszy raz w życiu jechały takim pojazdem. Po kuligu wszyscy ogrzewali się przy ognisku i piekli kiełbaski. Ferie dobiegły końca, ale na pewno dzieci długo będą je pamiętać i z ogromną radością wracać do tego przyjaznego miejsca jakim biblioteka.