Literackie popołudnia z biblioteką

W dniu 24 stycznia 2018 roku w Czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej                        w Parczewie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie literackie z członkami Koła Regionalnego Seniorów w Parczewie. Kończący się już czas radosnego przeżywania okresu świąteczno-noworocznego skłonił do refleksji i przypomnienia tych wydarzeń, które w bardzo uroczysty sposób celebrowano kilkanaście dni temu. Czas rodzinnego świętowania przypomniały nastrojowe wiersze, także autorstwa lokalnych poetów. W ciepłych i serdecznych słowach poezji zapisano  i utrwalono cząstkę wspomnień, magii, bliskości osób kochanych, tęsknoty za tymi, których już nie ma, powrotu do miejsc odległych zapisanych w sercu. Niech obcowanie z poezją rozświetla i umacnia wszystkim seniorom każdą chwilę ich życia oraz będzie wiernym towarzyszem w rozpoczętym niedawno nowym roku.