Walentynki z książką

W dniu 15 lutego 2019 roku bibliotekarze z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Laskach. Było to wyjątkowe, literackie spotkanie poświęcone „Miłości”. Miłość przez stulecia opisywana jest na kartach wielu dzieł literackich. Wiele pięknych przykładów ,,miłości” zawartych jest w utworach z całego świata, również w baśniach i bajkach. Dzięki  „Walentynkom z książką” uczestnicy spotkania mogli przypomnieć sobie na nowo ich treść  i bohaterów. Spotkanie prowadzone metodą warsztatową zmotywowało uczestników do aktywnego włączenia się w  prowadzone zajęcia z biblioterapii.