Jest Miłość… Miłość w literaturze, filmie, piosence

W środowe przedpołudnie, 19 lutego 2020 roku, w Warsztacie Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie odbyło się walentynkowe spotkanie z uczestnikami WTZ. Podczas spotkania, opowiedziano słuchaczom o różnych obliczach miłości przedstawionych w literaturze, pojawiających się na przestrzeni wieków. W przygotowanej prezentacji multimedialnej omówiono również wybrane motywy o miłości zaczerpnięte z filmu i piosenki. Słuchacze bardzo chętnie włączali się w dyskusję na temat tego pięknego uczucia. Na zakończenie jedna z uczestniczek warsztatów w dowód uznania otrzymała różę towarzyszącą miłosnym opowieściom. Miłość to piękne uczucie, które  potrafi przenosić góry i pokonywać wszelkie trudności. Wymaga ono jednak odpowiedniej troski, czasem bywa też trudna. Należy pielęgnować ją na co dzień, nie tylko od święta.